Tabiat bir san'at-ı İlahiyedir, Sani olamaz...Bir kitabet-i Rabbanîdir, kâtip olamaz... Bir nakıştır, nakkaş olamaz. Bir defterdir, defterdar olamaz. Bir kanundur, kudret olamaz. (Lem'alar)

5 Kasım 2011 Cumartesi

Kurban


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. (Amin)

Kızılırmak İ.Ö.O Deniz İzcileri adaylarıyla Bafra Garnizon şehitliğini ziyaret ettik. Bayram arefeleri onların bayram günleridir. Onlara dualar etmek, onları unutmamak ve unutturmamak bizim borcumuz. Allah (C.C) onlardan razı olsun

                                    Sevgili yakışıklı kardeşim Kamil elinden çay içtik. Sana mermi sıkan hainlerin pis elleri kurusun, onlar için yaşasın cehennem diyorum.
  Kıymetli arkadaşım, kardeşim Adem makamın ne yücedir. Çocukluğumuzda şimdi öğretmeni olduğum Kızılırmak İ.Ö.O 'nun bahçesinde top peşinde koşturduk. Sen dünyanın bin senelik şaşalı güzellikleri, bir saatine bile denk gelmeyen cennettesin, inşallah.

Şehitlik ziyaretinden sonra Allah (C.C.) sadık kullarından Bediüzzaman'ın talebelerinden Muhammer amcanın mezarına uğramadan buradan ayrılamazdık. Allah ondan razı olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder